Kredyt hipoteczny skrojony na miarę Twoich potrzeb?

Twój własny kąt, bliżej niż myślisz.

Możemy pomóc w realizacji Twoich planów i marzeń. Możemy uporządkować Twoje finanse.

Wiesz, że nasi Doradcy całkowicie za darmo przygotują dla Ciebie analizę przeniesienia lub otrzymania kredytu hipotecznego na korzystnych dla Ciebie warunkach?

Kredyt hipoteczny jest teraz na wyciągnięcie ręki! Twoje plany i marzenia o nowym mieszkaniu, budowie domu, po spotkaniu z naszym Doradcą mogą nabrać realnych kształtów, a Twój dotychczasowy kredyt, po przeniesieniu do naszego banku, może stać się mniej uciążliwy dla Twojego portfela.

  • Prowizja 0%!
  • Indywidualne podejście do klienta!
  • Szybka decyzja!

Nasza oferta obowiązuje tylko do końca czerwca. Po szczegóły zapraszamy do Banku Spółdzielczego w Gniewie. I piętro – nad kasami. Tam czekają na Ciebie nasi Doradcy.

Nie zwlekaj – umów się już dziś!  Telefon: 58 530 54 70-71

Kredyt oparty na zmiennej stopie procentowej.

Dla kwoty udzielonego kredytu 190.000,00 zł na okres 300 miesięcy RRSO wynosi 8,34%

Aktualności

Powiązane wiadomości

Od 09.03.2022r. Bank Spółdzielczy w Gniewie zaprasza obywateli Ukrainy do zakładania rachunków osobistych.

Teraz z każdego miejsca możesz zamówić kartę debetową – wystarczy smartfon z aplikacją SGB Mobile lub Nasz Bank! Kartę zamówisz też w bankowości internetowej SGB24.

Szanowni Klienci, jeśli skorzystaliście z pomocy w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 z pewnością zaciekawi Was informacja dotycząca umorzenia subwencji. Poniżej zamieszczamy główny komunikat prasowy Polskiego Funduszu Rozwoju. Zachęcamy do lektury!